PRIJELAZ IZ DV ZAPRUĐE U DRUGI GRADSKI VRTIĆ ZA PED.GODINU 2024/25

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/djecu u Dječji vrtić ZAPRUĐE, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati
u razdoblju od 26. VELJAČE DO 1. OŽUJKA 2024. godine u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju.

Zamolbe se dostavljaju u tajništvo vrtića Baburičina 11 ili na e-mail vrtića: vrtic.zaprude@zagreb.hr.

Komisija za upis djece (vrtića u koji se traži prijelaz) rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece.

Dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 13. OŽUJKA 2024. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovozom 2024. godine iz DV Zapruđe i upisati ga u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2024/2025., odnosno od 1. rujna 2024. godine

Obavijest roditeljima o mogućnosti prijelaza djeteta u drugi gradski vrtić

Zamolba za prijelaz za ped.god. 2024-2025
Zamolba za prijelaz za ped.god. 2024-2025 za novi vrtić Sesvetski Kraljevec