Upisi_2024

o upisu djece rane i predškolske dobi
u programe predškolskog odgoja i obrazovanja
za pedagošku godinu 2024./2025. na području Grada Zagreba

I. PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA UPIS DJETETA

Dječji vrtići Grada Zagreba će zahtjeve za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimati

od 13. svibnja do 23. lipnja 2024. godine

od 13. do 23. svibnja 2024. godine
isključivo elektroničkom prijavomputem Portala MojeZG e-usluge
na poveznici  e-VRTIĆI   https://eupisi.zgvrtici.hr/welcome
Roditelj/skrbnik djeteta zahtjev za upis podnosi samo jednom gradskom dječjem vrtiću (primarni izbor), s mogućnošću odabira drugog gradskog dječjeg vrtića (kao alternativne opcije).

Cijela obavijest s detaljima o dokumentaciji za upis u vrtić i/ili jaslice nalazi se OVDJE.

Cijela obavijest s detaljima o dokumentaciji za upis u program predškole nalazi se OVDJE.

Ponuda verificiranih posebnih programa nalazi se OVDJE.

Pravilnik o upisu Plan upisa

(Ukoliko roditeljima/skrbnicima treba pomoć u postupku elektroničke prijave u dječji vrtić, za podršku smo otvorili Helpdesk s adresom e-upisi.vrtici@zagreb.hr na koji mogu kontaktirati djelatnike Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade, a mogu se obratiti i odabranom dječjem vrtiću tijekom radnog vremena putem telefona ili e-pošte.)